Avrupa'nın Merkezinde Depolama Alanları

Avrupa’nın en stratejik noktalarında 5 depolama alanı ile e-ihracat girişiminizi destekliyoruz.

Almanya Hamburg ve Köln yakınlarındaki, Avusturya’nın güneyinde ve merkezinde bulunan depolama alanlarımız ile Avrupa’nın merkezinde stratejik bir lojistik konuma sahibiz. Bu sahip olduğumuz imkanı Dropship Türkiye müşterilerine en uygun hizmet bedelleriyle sunuyoruz.

Siparişlerinizin müşterilerinize en hızlı şekilde ulaştırılması, iadelerinizin sistemli bir şekilde depolanması ve sevkiyatı için hizmetinize sunulan depolama merkezlerimizle, hem teslimat sürelerini hem de kargo maliyetlerinizi minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

Kullanışlı ara yüzümüz üzerinden bir kaç tıklama ile envanterinizin durumunu, depolanmış ürünlerinizi görebilir ve yönetebilirsiniz.

Profesyonel Raf Sistemi

Binlerce m2 depolama alanı ve profesyonel raf sistemi

Lojistik merkezlerimizdeki binlerce m2 alanda profesyonel raf sistemi ve palet boşlukları ile ürünlerinizin en sistemli şekilde depolanmasını ve sevkiyatını sağlıyoruz.

Canlı Envanter Takibi

Müşteri panelinizdeki canlı envanter takibi yönetim sistemiyle, depoladığınız ve iade gelen ürünlerinizi anlık olarak canlı takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Kendinize ait bir depodaki kadar kolay yönetebileceğiniz envanter kayıtlarınızı en planlı şekilde tutuyor, sevkiyatı gereken ürünlerinizi dikkatle sevkiyat adresine iletiyoruz.

Full Fillment

Paketleme, Paletleme, Etiketleme, Envanter Sayım, Sipariş Hazırlama

Lojistik merkezlerimizde bulunan ürünleriniz talebinizle aynı gün elleçlenip, tekrar paketlenip, en uygun kargo fiyatlarıyla müşterilerinize ulaştırılmaktadır.

Bu sayede gönderileriniz 1-2 gün içerisinde alıcılarınızın kapısına teslim edilir.