Yurt Dışı Dropshipping

Türkiye’den Yurtdışına Dropshipping Hizmeti

Türkiye'den Sizin Tercihiniz Olan Ürün Gruplarından Bulacağımız Tedarikçilerin Ürünlerini Yurt Dışına Satın

Avrupa Ülkelerine, Orta Doğu Ülkelerine Afrika Ülkelerine ya da Türki Cumhuriyetlere Dropshipping yöntemiye e-ihracat yapmak isteyen girişimci ve girişimci adayları için oluşturduğumuz dropshipping paketleriyle ister sizin için kuracağımız e-ihracat sitesi üzerinden, ister sosyal medya ve pazaryerlerinden satış yapın. Firması olan ya da olmayan girişimcilere uygun paketlerimizden kendinize uygun olanı seçin, e-ihracata bugün başlayın. Siz satın, biz gönderelim.

Yurt Dışı Dropshipping Paketleri Hizmet Bölgeleri

Avrupa Ülkeleri Dropshipping Paketleri

Türkiye’den Avrupa Ülkelerine Stoksuz E-ticaret Yapın

Ürün Gruplarını Kendiniz Seçin, Kâr Oranlarını Kendiniz Belirleyin, Siz Satın Biz Gönderelim...

Hizmet Bölgeleri : Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan

Hizmet Detayları : Tedarik Danışmanlığı, Türkiye’den Avrupa Ülkelerine Kargo, İade Ürün Depo Hizmeti, Tedarik Süreci Yönetimi, Sipariş Birleştime, E-ihracat Sitesi Yazılımı, Faturalandırma & Tahsilat & VAT Hizmeti, Değişim & İade Süreci Yönetimi

Paketleri İncele

Orta Doğu Ülkeleri Dropshipping Paketleri

Türkiye’den Orta Doğu Ülkelerine Stoksuz E-ticaret Yapın

Ürün Gruplarını Kendiniz Seçin, Kâr Oranlarını Kendiniz Belirleyin, Siz Satın Biz Gönderelim...

Hizmet Bölgeleri : Irak, Katar, Kıbrıs, Ürdün, İsrail, Lübnan, Suudi Arabistan, Umman, Kuveyt, Bahreyn, Yemen, Mısır, Afganistan, Pakistan, Tunus, Cezayir, Libya, Fas

Hizmet Detayları : Tedarik Danışmanlığı, Türkiye’den Orta Doğu Ülkelerine Kargo, İade Ürün Depo Hizmeti, Tedarik Süreci Yönetimi, Sipariş Birleştime, E-ihracat Sitesi Yazılımı, Faturalandırma & Tahsilat, Değişim & İade Süreci Yönetimi

Paketleri İncele

Afrika Ülkeleri Dropshipping Paketleri

Türkiye’den Afrika Ülkelerine Stoksuz E-ticaret Yapın

Ürün Gruplarını Kendiniz Seçin, Kâr Oranlarını Kendiniz Belirleyin, Siz Satın Biz Gönderelim...

Hizmet Bölgeleri : Zimbabwe, Kenya, Somali, Botswana, Senegal, Gambiya, Mali, Uganda, Güney Afrika

Hizmet Detayları : Tedarik Danışmanlığı, Türkiye’den Afrika Ülkeleine Kargo, İade Ürün Depo Hizmeti, Tedarik Süreci Yönetimi, Sipariş Birleştirme, E-ihracat Sitesi Yazılımı, Faturalandırma & Tahsilat, Değişim & İade Süreci Yönetimi

Paketleri İncele

Türki Cumhuriyetler Dropshipping Paketleri

Ürün Gruplarını Kendiniz Seçin, Kâr Oranlarını Kendiniz Belirleyin, Siz Satın Biz Gönderelim...

Hizmet Bölgeleri : Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan

Hizmet Detayları : Tedarik Danışmanlığı, Türkiye’den Afrika Ülkeleine Kargo, İade Ürün Depo Hizmeti, Tedarik Süreci Yönetimi, Sipariş Birleştirme, E-ihracat Sitesi Yazılımı, Faturalandırma & Tahsilat, Değişim & İade Süreci Yönetimi

Paketleri İncele

Yurt Dışı Dropshipping Paketleri Hizmet Detayları

Tedarik Danışmanlığı

Yurt dışında satmak istediğiniz ürün gruplarını belirledikten sonra, gelişmiş araştırma sistemimizle size tedarikçi olabilecek tüm firmaları bulur, ürünlerin ve ürün fiyatlarının satış yapmayı düşündüğünüz ülke ve bölgelere uygunluklarını inceleyip, en iyi kâr marjını sunan ve en verimli satış grafiklerini sağlayacak olan tedarikçilerle ilgili bir rapor sunarız.

Türkiye’den Yurt Dışı Kargo

Seçeceğiniz pakete uygun olarak Afrika Ülkeleri, Orta Doğu Ülkeleri ya da Avrupa Ülkelerine yapacağınız satışlarınızın, en uygun uluslararası kargo fiyatlarıyla gönderimini sağlar, gümrük vb yasal prosedürleri halleder, ürünün toptan ya da perakende müşterilerinize güvenle ulaşmasını sağlarız.

İade Ürün Depo Hizmeti

İade ve değişim için gelen ürünleriniz Avrupa ülkelerinde bulunan depolarımızda sizin adınıza tahsis edilen raflarda, envanter kaydı altında tutulur. İsterseniz toplu olarak size ya da yeniden satıldığında müşterilerinize kargolanır.

Tedarik Süreci Yönetimi

Sipariş aldığınızda ürün tedarikçinizden sizin adınıza satın alınır, resim, açıklama ile ürün uyumluluğu kontrolü ve sipariş teyidi yapılır, yurt dışı standartlarına uygun olarak paketlenip kargoya verilir.

Sipariş Birleştime

Birden fazla tedarikçi ile çalışan müşterilerimiz için, farklı tedarikçilerden temin edilen ürünler, lojistik merkezimizde toplanıp birleştirilerek hedef adrese tek koli ile kargolanır. Bu uygulama, kargo ücretlerinde kayda değer miktarda tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

E-ihracat Sitesi Yazılımı

Sınırsız dil ve para birimini destekleyen altyapısıyla, seo gücü yüksek bir e-ihracat sitesi kurar, hitap ettiğiniz bölgeye uyumlu dil ve para birimlerini ayarlar, ürünlerinizi sitenize entegre eder, sanal posları ve diğer ödeme çözümleriyle sitenizi satışa hazır hale getiririz.

Faturalandırma & Tahsilat & VAT Hizmeti

Ticari bir kuruluşu olmayan müşterilerimizin faturalandırma, kargolama ve tahsilat süreçlerini bize ait firmalar üzerinden yönetir, yasal bir yükümlülüğe girmeden e-ticaret siteniz üzerinden e-ihracat yapmanızı sağlarız.

Değişim & İade Süreci Yönetimi

Son tüketicinin iade ve değişim talebi ile geri gönderdiği ürünlerle ilgili mali ve yasal sorumluluğu üstlenir, müşterimize değişim veya iadeden kaynaklı kargo bedeli, depolama bedeli ya da tedarik bedeli gibi herhangi bir gider yansıtmadan operasyonu tamamlarız.

Yurt Dışı Dropshipping Avantajları

Daha Geniş Müşteri Potansiyeli

İnternet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı tüm dünyada hızla artarken, müşteri potansiyelinizi sadece Türkiye ile sınırlamak yerine çok daha geniş bir bölgeyi hedefleyebilir, satış hacminizi onlarca, yüzlerce kat artırabilirsiniz.

Sezonluk Ürünlerde 4 Mevsim Satış

E-ticaret satışlarınızı tek bir ülke ile sınırlandırdığınızda, o ülkenin mevsimsel koşullarına bağlı olarak satışlarda durgunluk yaşayacağınız sezonlar olacaktır. Birden fazla ülke ve kıtaya hitap eden platformlar üzerinden satış yaptığınızda satışlarınız sezonlardan etkilenmez, örneğin Türkiye’de kış başlarken Afrika ülkelerinde yaz başlangıcı olacak ve yazlık ürünlerinizi satmaya devam edebileceksiniz.

Daha Yüksek Kâr Marjı

Ürünlerinizi euro, dolar gibi TL karşılığı yüksek kurlara sahip para birimlerinde satarken birim fiyatları da 2 – 4 kata kadar artırarak yurt içinde %50 kâr marjıyla satttığınız bir ürünü Avrupa ülkelerinne, Orta Doğu ülkelerine % 200 – % 400 kârla satabilirsiniz.

İade ve Değişim Oranları

Türkiye içerisinde internet satışlarında iade ve değişim oranları çok yüksektir. Özellikle pazaryerlerinin müşteri odaklı oluşturdukları iade değişim politikalarının eticaret müşterisine getirdiği alışkanlık sonucu, bazı sektörlerde iade oranları %60lara ulaşmıştır. BUnun büyük bir kısmı nedensiz keyfi değişim talepleridir. Buna karşı yurt dışı satışlarında müşteri satın alma sırasında daha detaylı düşünerek alır ve iade oranları %2 lerdedir.