Bizi Arayın: +90 216 606 06 76   Login
Standart E-Ticaret Paketi ile Konsept Tarzı E-ticaret Sitesi

Standart E-Ticaret Paketi ile Konsept Tarzı E-ticaret Sitesi

Alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen kişilerin sayısı günümüzden on ilâ on beş sene öncesine kadar gerek güvenlik önlemlerinin yetersizliği gerekse de sınırlı sayıda imkan bulunması nedeni ile son derece düşük değerlerde seyrederken, günümüzde bu olumsuz olarak nitelendirilebilinecek durumların ortadan kaldırılması ve dijital dünyaya girişin gerek bilgisayar gerekse mobil cihazlar üzerinden son derece geniş çevrelere yayılması, mevcut yüksek potansiyeldeki müşterilere ürün sunarak kazanç elde etmek isteyen kişilerin sayısını da arttırmış durumda. E-ticaret nedir sorusu ile birlikte başlayan süreç içerisinde bu alanda hizmet vermek isteyen fakat gerek maddiyat gerekse bilgi açısından eksiklikleri nedeni ile başarısız sonuçlara ulaşan ya da sürece hiç başlayamayan kişilerin memnuniyetsizliğini ortadan kaldırmak için çalışmalarına başlayan firmamız, dünya genelinde uzun yıllardır devam eden ve e-ticaret alanına en zahmetsiz, hızlı ve kolay giriş şekli olarak kabul edilen Dropship’i istek sahiplerine sunmakta.

Mevcut on binlerce ürünün bayi fiyatı ile dijital olarak satın alınıp üzerine istenilen oranda kâr konularak üst düzey bir e-ticaret sitesi üzerinden satılması ve gönderimin tamamı ile site sahibinden bağımsız olarak otomatik biçimde yapılması üzerine kurulu olan sistem, kişilerin yalnızca müşterilerin ilgisini çekecek ürünleri tespit ederek uygun pazar fiyatı belirlemelerine ve zahmetsiz satış gerçekleştirmelerine bağlı durumdadır. Tek bir personele ya da tek bir depo veya çalışma alanına dahi ihtiyaç duyulmaması ile birlikte potansiyel masrafları minimuma indirebilen müşterilerimiz, en yüksek kâr payları ile birlikte kısa sürede kazançlarını hayal dahi edemeyecekleri boyutlara yükseltebilmektedirler.

Standart E-Ticaret Paketinin Sağladığı Avantajlar ve İçeriği Nelerden Oluşmakta?

Sunduğumuz üç paket içerisinde genel bazda en yoğun tercih edileni olan Standart E-Ticaret paketi, site sahiplerinin dekorasyon, tekstil, kozmetik, giyim, mobil cihaz aksesuar, oto aksesuar, hediyelik ve daha pek çok kategori açısından beş adede kadar ürün türünde satış yapılabilinmesini mümkün kılmaktadır. Kişiye özel olarak tahsis edilecek sunucularda elektronik posta adedi, trafik ve disk alanı konusunda da herhangi bir sınıra sahip olmayacak kişiler, alanında uzman ve dikkat çekici bir e-ticaret sitesi sahibi olmanın da mutluluğunu yaşayabilmektedirler. Mevcut e-ticaret yazılımı içerisinde yer alacak onlarca farklı modül ile birlikte sisteme en yabancı olan kişilerin dahi en açık ve net biçimde kısa sürede detaylara erişmeleri mümkün olurken, tüm eğitim ve bilgilendirme süreçleri de firmamız tarafından profesyonel eğitmenler eşliğinde sunulmaktadır. Anlaşmalı bankaların kredi kartları kadar EFT ve havale türündeki ödemeleri de müşterilerine sunabilecek site sahipleri, e-ticaret başarısında kilit noktalardan birisi olarak gösterilen ödeme kolaylığı bazında da problemler ile karşılaşmamaktadırlar. Standart paketin diğer detayları ve aklınıza takılan sorular için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.