Bizi Arayın: +90 216 606 06 76   Login
Profesyonel E-Ticaret Sitesi İhtiyaçlarınızda Kesin Çözüm

Profesyonel E-Ticaret Sitesi İhtiyaçlarınızda Kesin Çözüm

İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerin her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi, bu alanda çalışmalar gerçekleştirerek kazanç elde etmek isteyen birey ya da firmaları da daha yoğun biçimde harekete geçirmiş durumda. Standart ticaret sistemleri dahilinde kendilerine has bir firma kurarak belirli kurallar ve izinler dahilinde farklı noktalardan temin ettikleri ürünleri potansiyel müşterilere ulaştırmak isteyen yatırımcılar çoğu zaman işlemlerde sıkıntılar ile karşılaşarak başarısız olma ya da isteklerini tam anlamı ile yerine getirememe durumu ile karşılaşırlarken, Dropship olarak bu sıkıntılara son vermek adına stoksuz ve sermayesiz e-ticaret sistemini hayata geçirmiş durumdayız. Firma kurarak internet üzerinden satış işlemlerine başlamaktan farklı olarak istek sahiplerine son derece kolay, zahmetsiz ve herhangi bir sermaye gerektirmeyen e-ticaret imkanı sunan Dropship, satın alınan tek bir paket içerisinde gerek duyulan tüm işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün hale getirmektedir.

Kişiler veya gruplara herhangi bir sermayeye sahip olunması ya da ekstra izinler alınarak elektronik ticaret izinleri alınması gerekmeden internet üzerinden satış yağma fırsatı veren firmamız, hali hazırdaki on binlerce ürün çeşidi arasından arzu edilenlerin bayi fiyatları üzerinden satın alınarak sahip olunan e-ticaret sitesi üzerinden istenilen kâr oranı ile satılmasını sağlamaktadır. Ekstra bir personel ihtiyacı, ofis ya da depo ihtiyacı olmaksızın direkt olarak satışlara başlanabilinmesi, sistemin alternatiflerine göre ne denli maddi ve manevi kazanç sağladığını gözler önüne serebilmektedir. Ürünün satın alındıktan sonra da tamamı ile sistem içerisinde kargo ile gönderimi ve alıcısına ulaşana kadar takibi de Dropship e-ticaret tarafından gerçekleştiğinden dolayı, site sahibinin herhangi ekstra bir işleme zaman ve maddiyat ayırmasına gerek duyulmamaktadır.

Sunulan Dropship paketlerinin içeriğinde neler bulunmaktadır?

Tüm bu kolaylıkların yanı sıra mevcut paketler arasından dilediğini satın alabilen müşterilerimiz arzu ettikleri domain adresine kurulu gerçekleştirerek ziyaretçilerin akıllarında kalıcı ve ilgi çekici bir e-ticaret sitesi sahibi olmak adına ilk adımlarını atabilmektedirler. Bunun yanı sıra sınırsız web alanına sahip olarak site içeriği düzenleme konusunda tamamı ile özgür olan paket sahipleri, uzun yıllardır üzerinde çalışılan ve sürekli olarak geliştirilen profesyonel e-ticaret yazılımı ile birlikte sorunsuz bir satış sürecine kavuşabilmektedirler. XML ürün entegrasyonu, güçlü tahsilat altyapısı ve gerektiğinde logo ve banner tasarımı hizmetlerinden de faydalanabilecek olan istek sahipleri, bu sayede hiçbir eksiğe ve yetersizliğe sahip olmamanın rahatlığını da yaşayabilmektedirler. Daha fazla vakit kaybetmeden e-ticaret nedir ile söz konusu sistemin tüm ayrıntıları arasındaki tüm sorularınızı yetkili ekibimize yönelterek size en uygun paketi belirlemeyi başarabilir ve böylece zahmetsiz ve kolay biçimde para kazanmaya bir an önce başlayabilirsiniz. Dropshop ile elektronik ticaretin avantajlı ve keyifli dünyasına siz de adım atın.