Bilişim sektöründe 2008 yılından beri yüzlerce müşteriye hizmet veren Dropship Türkiye, değişen teknolojik şartları ve sektörel gelişmeleri dikkatle takip ederek, her zaman içinde bulunulan şartların gerektirdiği yeniliklerin öncülerinden olmuştur. İş disiplini, kaliteli ve uzun erimli hizmet anlayışı, müşteri tavsiyesiyle büyüme hedefi doğrultusunda, yaptığı işlerin her zaman arkasında ve müşterisinin yanında olan firmamız başka alanlara yönelmeden, uzmanlığı olan e-ticaret konusunda bilgi, donanım ve altyapısını derinleştirmiş; çalışma sahasını genişletmiştir.

E-ticaretle ilk kez tanışan bireysel girişimcilere yönelik Dropship Türkiye girişimiyle tanıdığınız firmamız, bu kez daha profesyonel bir yazılım altyapısı, profesyonel danışmanlık hizmeti ve SEO Danışmanlığı ile bir E-ticaret Girişimcisinin ihtiyaç duyacağı tüm gerekleri tek merkezde bulabileceği altyapıyı hazırlamıştır.

E-ticaret Sektöründe başarıyı hedefleyen bir girişimcinin, süreç içerisinde ihtiyaç duyabileceği her alandan uzmanı, tek merkezde toplayan altyapımız sayesinde, sorunlara en hızlı çözüm hedefleyen iş prensibimizin gereklerini yerine getirmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Piyasanın arz-talep dengesindeki değişime bağlı olarak, ortaya çıkan çok sayıda profesyenel görünümlü amatör E-ticaret Yazılım ve Hizmet firmasının hızla çoğaldığı günümüzde, E-ticarete yeni başlayan, henüz profesyonelle amatörü ayırabilecek kadar sektör bilgisine sahip olmayan e-ticaret girişimcilerinin, zaman, para ve enerjilerini doğru kullanmalarını, hata yapma ihtimallerini minimuma indirmeyi, başarısı muhtemel bir projeye yanlış bilgilerle başlayarak, başarısızlık riskini ortadan kaldırmayı misyon edindik.

VİZYONUMUZ

E-ticaret girişimcilerinin, bu alana ayırdıkları bütçe ve yatırımlarını en rasyonel biçimde kullanmalarını, sektörel koşullara bağlı olarak yatırımlarının gerektrdiği maksimum verimi almalarını sağlamak. Bizimle çalışmayı tercih etsin ya da etmesin; e-ticaret alanına yatırım yapmayı hedefleyen kişi ya da işletmelerin, işini layığıyla yapan profesyonel firmalarla çalışmalarını ve sektöre doğru bilgilerle başlayıp, doğru hedefe ulaşmalarını temin etmek. Geleceğin büyük e-ticaret sitelerinin temellerinin atılmasını sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

> Güvenilirlik

> Yaratıcılık

> Hizmet Odaklılık

> Güvenli E-ticaret Konusunda Duyarlılık

> Takım Ruhu

> Yaratıcılığa Destek

İNSAN KAYNAKLARIMIZ

> Kendi alanında en iyi olmayı hedefleyen, bilgiyi iş sahasına uyarlayabilen

> Yöneticilerinin ve müşterilerinin karşısına sorunlarla değil çözümlerle çıkan

> Müşterilerini iş ortağı gibi, müşteri sitelerini kendi sitesi gibi benimseyen

> Portföyündeki işlerde oluşan aksamaları müşterisinden önce farkeden

> Uzmanlık alanındaki gelişmeleri aksatmadan takip eden

> Takım ruhuna yatkın

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kazanmanın, kazandırma sonrasında hakedilen bir değer olduğunu benimseyen, hakedişin gereklerini ihmallere feda etmeyen, küçük aksaklıkların büyük kayıplara neden olabileceğinin bilincinde bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

SOSYAL SORUMLULUK

E-ticaret uzmanlığı misyonumuz dahilinde; ülkemizde e-ticaretin gelişmiş ülkelerdeki çizgiye yaklaşması, sektörün yanlış tanınmasına neden olan profesyonel görünümlü amatörlerin müşteri tarafından farkedilir kılınması, giderek daha temiz, daha güvenilir bir e-ticaret sektörü yaratma.