E-ticaret Proje Paketleri

E-ticaret Proje Paketlerimizi Tüm Banka Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit ile Satın Alabilirsiniz.

C2C (Pazar Yeri) Eticaret Sitesi

İster belli bir sektörde, ister tüm sektörlerde; ister belli bir bölgede ister tüm Türkiye’de ürünlerini satmak isteyen satıcıların ürünlerini bir araya getiren bir Pazar Yeri (MarketPlace) e-ticaret sitesi kurmak için oluşturduğumuz proje paketiyle, dükkan kiralayabilir, satışlardan komisyon alabilir, sadece e-ticaret sitenizin tanıtımını ve sosyal ağlarını yöneterek sürekli gelir edebilirsiniz.

GittiGidiyor, SanalPazar, HepsiBurada gibi bir satış portalınız olsun isterseniz C2C (Pazar Yeri) E-ticaret Sitesi projesi tam size göre.

3.500 TL/+KDV
Satın Al

Teklif & Açık Arttırma Sitesi

Dünyada hızla yayılan, ülkemiz için henüz yeni olan Teklif ya da Açık Arttırma tarzı satış modeli, sektörün parlayan yıldızı. İkinci el, antika ya da stok fazlası ürünleri satmak için ideal olan bu alışveriş modeli, bir süredir bir çok ürün grubu için de kullanılır hale geldi. Ürünlere alt limit atayarak zararına satışı engelleyebileceğiniz bu satış modeli, müşterileriniz için alışverişi eğlenceli bir oyun haline getirecek.

Siz de bu projenin ilklerinden biri olmak isterseniz Teklif & Açık Arttırma Sitesi projesi tam size göre.

2.800 TL/+KDV
Satın Al

Özelleştirilebilir Tasarım Ürün Satış Sitesi

Mobil aksesuardan, t-shirte, şapkadan, kupaya özel baskılı, tasarım ürünleri e-ticaretin başladığı günden bu yana gördüğü rağbeti hiç kaybetmedi. Sıradan bir kupayı ya da t-shirtü satın alırken basılacak resmi, ismi, rengi vs belirleyebilmek müşterileriniz için hem işlevsel hem de keyifli bir alışveriş olacaktır.

Siz de müşterilerinizin kendi hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını katabilecekleri, hem şık ürünler satın alıp hem eğlenebilecekleri bir e-ticaret sitesi sahibi olmak isterseniz Özelleştirilebilir Tasarım Ürün Satış Sitesi projesi tam size göre.

2.600 TL/+KDV
Satın Al

© 2008 Dropship Türkiye. Her Hakkı Saklıdır.

Click Me