Dropship Türkiye'den Tüm Girişimcilere Uygun Çözümler

Dropship Paketleri

Firması ve Ürünü Olmayan
Türkiye Sınırları İçinde E-ticaret Yapmak İsteyen
Bireysel Girişimciler İçin

Ürünü, firması olmayan ancak e-ticaret sektörüne girmek isteyen girişimciler için oluşturduğumuz Dropship paketleriyle siz de hiçbir riske girmeden şu anda e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz. Sunucu, E-ticaret yazılımı, 50.000+ çeşit ürün, tahsilat altyapısı, müşteriye kargolama hizmeti, müşteri hizmetleri gibi e-ticaret yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetler Dropship Paketlerinde.

Kurumsal E-ticaret Paketleri

Firması ve Ürünü Olan İster Yurt İçinde İster Yurdışında
Hedef Kitlesinin Karşısına En Hızlı Çıkmak İsteyen
Ticari Girişimciler İçin

Kendi ürünü ya da XML Bayiliği olan, şirket ya da şahıs firması sahibi kurumsal girişimciler için oluşturduğumuz paketlerimizle, siz de ürünlerinizi aynı anda hem e-ticaret sitenizden hem de büyük pazar yerlerinde satışa sunabilirsiniz. Ürün entegrasyonu, muhasebe programı entegrasyonu, slide, banner, logo, sayfa tasarımları, ödeme, e-fatura çözümleriyle anahtar teslim e-ticaret siteleri Kurumsal E-ticaret Paketlerinde.

E-ticaret Proje Paketleri

Açıkpazar (C2C) Sitesi, Teklif, Açık Arttırma Sitesi,
Tasarlanabilir Ürün Sitesi, Çiçek Sitesi, Fırsat Sitesi Gibi
E-ticaret Projeleri Olan Girişimciler İçin

Gittigidiyor tarzı pazaryeri sitesi açmak isteyen,
bölgesindeki ya da tüm Türkiye’deki çiçekçi, perdeci, döşemeci, tasarımcı ya da el sanatları üreticilerini bir portalda satış yapmak üzere toplamak isteyen, veya müşterinin kendi tasarımını yükleyebileceği özelleştirilebilir ürünler satmak isteyen girişimciler için oluşturduğumuz altyapılar E-ticaret Proje Paketlerinde.

© 2008 Dropship Türkiye. Her Hakkı Saklıdır.

Click Me