Opsiyonel Modüller

otomatik-ceviri

Otomatik Çeviri Modülü

E-ticaret Sitenize eklemiş olduğunuz tüm içerikleri, birkaç dakika içerisinde seçtiğiniz dillere otomatik çevirebilir, çevirilerinizi tek bir panelden yönetebilir, manuel değişiklikler yaparak çevirinizi kusursuz hale getirebilirsiniz.
otomatik-konum-belirleyici

Otomatik Lokasyon Tayini

Otomatik Lokasyon Tayini Modülü, e-ticaret sitenize giren müşterinin lokasyonunu otomatik algılayarak, o lokasyona en uygun dil, para birimi, kargo ücretleri ve vergi oranlarını gösterir.
cariden-odeme

Cari (Kredi Bakiyesi) ile Ödeme

Müşteri ya da bayilerinizden ön ödeme alabilir, cüzdan hesabı oluşturarak hızlı alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. İade ürün bedellerini müşterilerinizin cüzdanına yükleyerek başka bir alışverişte kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
fatura-dizaynı

Fatura Dizayn Modülü

Basılı fatura kullanıyorsanız, çok sayıda şablondan beğendiğiniz fatura dizaynını seçebilir, üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilir, satışlarınızı doğrudan panelinizden yazıcıya gönderebilirsiniz.
instagram-facebook-feed

Facebook & İnstagram Feed Modülü

Feed Modülü ile ürünlerinizi Facebook ve İnstagramda ayınlanacak şekilde dışa aktarabilir, facebook sayfanızın mağaza sekmeside tüm ürünlerinizi satışa açabilirsiniz. Facebook ve İnstagramda ürün reklamları oluşturabilirsiniz.
facebook-pixel

Facebook Pixel Modülü

Facebook Pixel Modülü ile Facebook olaylarınızı Facebook Piksel ve Dönüşüm API'si aracılığıyla izleyebilir, ürünlerinizi etiketleyebilir, dönüşümleri yönetebilir, arttırabilir, reklam verimliliğinizi yüzlerce kat artırabilirsiniz.
google-shopping

Google Merchant XML Export

E-ticaret sitenizdeki ürünleri Google Ads Alışveriş kampanyalarının tüm kanallarında (Google Alışveriş, Google Arama, Google Görsel, Görüntülü Reklam Ağı (YouTube, Gmail,…) ve Google ortak siteleri) görüntülemek için Google Merchant Center'a aktarabilirsiniz.
google-etiket-yoneticisi

Google Pazarlama Etiket Yöneticisi

Google pazarlama etiketlerinden maksimum verim almanızı sağlayacak destekleri içeren google pazarlama etiket yöneticisi ile, sitenize uluslararası GDPR izinleri, google adwords yeniden pazarlama etiketi, google analytics re-marketing desteği gibi özellikleri ekleyebilirsiniz.
instashop-feed

InstaShop Ürün Entegrasyonu

Müşterileriniz instagram sayfanıza gitmeden, instagram paylaşımlarınızı sitenizden görüntüleyebilir, instagram takipçileriniz paylaşımlarınız üzerinden çevrimiçi ürün satın alabilir. İnstashop modülü ile instagram takipçi sayınızı hızla artırabilirsiniz.
aliexpress

Ali Express Entegrasyonu

AliExpress Entegrasyon Modülü ile ürünlerinizi AliExpresse entegre edebilir, düzenli güncelleme ayarları ile stoklarınızı ve fiyatlarınızı her zaman güncel tutabilir, AliExpress siparişlerinizi mağaza panelinizden yönetebilirsiniz.
ebay

Ebay Entegrasyonu

Ebay Entegrasyonu modülü ile e-ithalat sitenizdeki ürünleri kolayca Ebay'e entegre edebilir, dilediğiniz zaman ya da cron ile periyodik zamanlarda ürünlerinizi senkronize edebilir, siparişlerinizi panelinizden yönetebilirsiniz
amazon-entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu modülü ile, ürünlerinizi kolayca Amazonda satışa sunabilir, belirleyeceğiniz aralıklarla güncelleyebilir, Amazon platformundan aldığınız siparişleri mağaza panelinizden görebilir ve yönetebilirsiniz.
meta-tag-manager

Otomatik Meta Tag Oluşturucu

Otomatik Meta Tag Oluşturucu modül ile, ürünlerinize, kategorilerinize, markalarınıza, tedarikçilerinize ve CMS sayfalarınıza belirleyeceğiniz kalıpları kullanarak otomatik meta-taglar oluşturabilir, Otomatik SEO yapabilirsiniz.
para-puan-sistemi

Para Puan Sistemi

Müşterilerinizi inceledikleri ürünü sepete eklemeye, siparişi tamamlamaya ve tekrardan sitenize gelmeye teşvik edici sadakat puanları oluşturabilir, istediğiniz miktarı istediğiniz puanla eşleştirerek puan toplamaya teşvik edebilirsiniz.
facebook-ads

Facebook Ads XML Export

Facebook Ads modülü ile, ürünlerinizi kategori, marka, tedarikçi seçimi yaparak facebook platformunun desteklediği formatta export edebilir, facebook ads hesabınıza entegre ederek facebook mağazanızı oluşturabilirsiniz.

Opsiyonel Hizmetler

dil-ekleme

Dil Ekleme

E-ihracat paketinize dahil dil sayısı ihtiyacınızı karşılamıyorsa, istediğiniz sayıda dil ekleme paketi satın alarak sitenizdeki dil sayısını sınırsız arttırabilirsiniz.
para-birimi-ekleme

Para Birimi Ekleme

E-ihracat paketinize dahil para birimi sayısı ihtiyacınızı karşılamıyorsa, istediğiniz sayıda para birimi ekleme paketi satın alarak sitenizdeki para birimi sayısını arttırabilirsiniz.
xml-ekleme

Tedarikçi XML Entegrasyonu

Ürünlerinizi e-ihracat sitenize XML entegrasyonu ile entegre etmek isterseniz, tedarikçi ya da XML sayısı kadar Tedarikçi XML Entegrasyonu hizmeti satın alabilirsiniz.