fbpx
18 Kas 2018

Stoksuz E-ticaret (Dropship) Paketlerinde Kampanya

Türkiye’nin ilk ve tek dropshipping firması Dropship Türkiye olarak, yıl boyunca sizden gelen indirim taleplerini karşılamak amacıyla zaman zaman yaptığımız kampanyalarımızdan birini daha başlattık. Yazılım, sunucu, ürün tedariği, ödeme altyapısı, son tüketiciye faturalandırma ve kargo gönderimi, teknik destek, eğitim, danışmanlık, logo banner tasarımı dahil bir e-ticaret sitesinin satışa başlaması için gerekli tüm detayları hallederek anahtar teslim e-ticaret sitesi olarak sunduğumuz Dropship Paketlerini girişimci adaylarımıza 18 Kasım – 5 Aralık 2018 aralığında %50 indirimle sunuyoruz. Kampanyamızda hizmet kısıtlaması olmayıp kampanya harici zamanlardaki hizmetlerin tamamı kampanya paketlerinde de geçerlidir.

Sektörde 10 yılı doldurup 11. yılımıza girdiğimiz şu günlerde, sektörün önde gelen e-ticaret yatırımlarının %22’sini sektöre kazandırmış olmanın tecrübesiyle sunduğumuz Dropship Paketleri, 20 farklı ürün grubunda %40lara varan kâr marjlarına sahip onbinlerce ürünü, emsalsiz SEO uyumlu e-ticaret yazılımını, yeni nesil sunucuları, düşük komisyon oranlı sanal posları, faturalandırma, kargolama, sipariş takibi, müşteri desteği, teknik destek, eğitim, danışmanlık gibi hizmetleri, banner, slide, logo gibi görselleri içermektedir. Kısacası bir e-ticaret sitesinin satışa başlaması için gerekli tüm işleri yaparak teslim ettiğimiz paketlerle, “e-ticaret sektöründe bana da yer var mı?” sorusunun cevabını en az maliyet ve emekle, en kısa sürede alabilirsiniz. Hizmet süremiz boyunca teknik danışmanlarımız ve eğitim danışmanlarımıza günün istediğiniz saatinde telefonla ulaşarak sorularınızı sorabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Paket fiyatları 1 yıllık olup ikinci yıl yenileme ücreti ödeyerek hizmeti uzatabilirsiniz. Hizmet uzatma bedeli, paket için ilk ödenen bedelin yarısıdır. Herhangi bir nedenle hizmeti uzatmak istemezseniz, e-ticaret sitenizin yedeği size teslim edilir, farklı bir sunucu kiralayıp, firmanızı kurup kendi ödeme altyapınızı oluşturarak kayıpsız bir şekilde işinize devam edebilirsiniz. Bu durumda sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Kampanya paketlerimizi incelemek için tıklayabilirsiniz >>

 

Paylaş

© 2008 Dropship Türkiye. Her Hakkı Saklıdır.

Click Me